Spotkanie Online z Futuriti

Spotkania online umożliwiają zdalną pomoc lub prezentację tak abyśmy mogli
w jeszcze lepszy sposób świadczyć dla Państwa nasze usługi.

Przygotowanie do spotkania

Aby spotkanie przebiegło sprawnie i bez zakłóceń prosimy wcześniej przygotować i sprawdzić:

Gdyby z jakichś powodów musieli Państwo odwołać/przełożyć spotkanie prosimy o niezwłoczną informację i kontakt z nami.

1/4

Zaproszenie – Wiadomość email

Jako potwierdzenie spotkania otrzymają Państwo od nas wiadomość email (przykład poniżej), mamy tam 2 kluczowe miejsca:

1. Informacje odnośnie zaplanowanego spotkania:

Jeżeli chcesz aby w spotkaniu wzięły udział inne osoby to daj znać organizatorowi, wyślę on zaproszenie również dla nich.

2/4

Dołączenie do spotkania

Po kliknięciu odnośnika "Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams" z wiadomości email zostaniemy przeniesieni do przeglądarki:

1. Możemy pobrać aplikację Microsoft Teams lub jeśli mamy ją już zainstalowaną możemy ją uruchomić przyciskiem "Uruchom teraz"

2. Jeżeli nie posiadamy aplikacji lub nie chcemy jej instalować możemy skorzystać z przeglądarki internetowej – w tym celu klikamy w przycisk: "Zamiast tego dołącz w przeglądarce"

3/4

Kamera i mikrofon

Zezwól na użycie kamery i mikrofonu

Przeglądarka wyświetli nam komunikat z pytaniem czy zgadzamy się na wykorzystanie kamery oraz mikrofonu w celu odbycia rozmowy, proszę wcisnąć przycisk „Zezwól”.

4/4

Dołącz teraz!

W następnym kroku pokaże nam się ekran gdzie podajemy swoje dane i możemy dołączyć do spotkania.

Prosimy aby połączyć się 5 min przed zaplanowanym spotkaniem.

Najczęściej zadawane pytania

Jako organizator proponujemy to narzędzie, wiemy, że działa sprawnie i zapewnia skuteczną komunikację. Jeżeli nie masz na prawdę technicznej możliwości aby skorzystać z tego narzędzia daj znać wcześniej organizatorowi – wspólnie zdecydujecie co dalej. Jeżeli jednak chodzi o świadczenie usług serwisu i utrzymania – jest to jeden z akceptowanych przez nas sposobów świadczenia wsparcia, może nie być możliwości skorzystania z innego narzędzia.

Autorem i firmą utrzymującą Teams jest korporacja Microsoft. Pobierając aplikację ze stron Microsoft masz maksymalną możliwą pewność, że aplikacja nie spowoduje problemów w Twoim systemie oraz że jest wolna od wirusów, trojanów.

 

Jako użytkownik aplikacji Teams mamy zawarte niezbędne umowy gwarantujące poufność danych, Microsoft jest objęty również prawem telekomunikacyjnym gwarantującym poufność transmisji na tej samej zasadzie co operatorzy komórkowi.

Wspólnie spróbujemy zmienić ustawienia aby usprawnić komunikację. W takiej sytuacji warto również wyłączyć po obu stronach kamery. Jeżeli w dalszym ciągu jakość połączenia będzie niezadowalająca należy przerwać połączenie. Jeżeli praca nie zostanie rozpoczęta to nie zostaniesz obciążony za ten czas.
Microsoft Teams umożliwia współdzielenie danej aplikacji a nawet całego ekranu. Wtedy obie strony widzą to samo. Jest możliwość również bardzo prostego udzielenia kontroli jak i jej odebrania. Po zakończeniu połączenia udostępnianie i kontrola są natychmiast rozłączane.
Skontaktuj się z organizatorem
logo-FUTURITI.png

Nowoczesne systemy IT dla leaderów eCommerce

Rozwiązania Futuriti służą eCommerce w szybkim i efektywnym kosztowo realizowaniu zamówień. Unikalne funkcje i technologie wypracowane w laboratorium R&D pomagają ich użytkownikom uzyskać przewagę nad konkurencją i ułatwiają szybki rozwój firm.

XSale_w-1.png

Sprzedaż internetowa

Automatyzacja i zarządzanie
sprzedażą online

WMS_logo

System WMS

Zarządzanie ruchem produktów
w magazynach wysokiego składowania

Jesteśmy również Złotym Partnerem Comarch. Pomagamy naszym Klientom wdrażać systemy ERP w ich firmach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.