Inspirujące case study

Rekomendacje naszych klientów

Oprogramowanie, które tworzymy ma na celu optymalizację działań prowadzonych przez naszych klientów. Właściwie wykorzystane narzędzia podnoszą jakość obsługi i oferowanych produktów, czego skutkiem jest wzrost konkurencyjności organizacji. Poznaj przykłady dobrych praktyk

Prosta droga do sukcesu

Poznaj ciekawe przykłady skutecznych działań

Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać produkty, które wdrażamy. Prezentujemy wybrane przykłady wzorowych działań, które przyczyniły się do sukcesu naszych klientów. Przestawiamy historie czterech znanych firm.

Majestic Sport
case study

4 marca 2021 odbyła konferencja online E-handel Magazyn. Z ramienia naszej firmy wystąpił Wojtek Małagocki - eCommerce Manager/xSale Product Owner.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego wydarzenia. Posłuchajcie o tym jak dobre decyzje biznesowe rozwiązują problemy branży ecommerce. Praktyczna wiedza na przykładzie szybko rosnącej firmy Majestic Sport. Zapraszamy!

Nasze referencje

Amster

Amster Global jako nowoczesna i szybko rozwijająca się firma potrzebuje sprawdzonych i niezawodnych narzędzi aby utrzymać tempo rozwoju. Polecamy xSale jako narzędzie dla każdej firmy eCommerce. Dzięki xSale oszczędzamy czas pracowników, gdyż ten przejmuje sporą część czasu potrzebną na zarządzanie ofertą w interesujących nas kanałach sprzedaży eCommerce a szereg funkcjonalności automatyzujących sprzedaż pozwala nam rozwijać się w założonym przez nas tempie.

Wacław Dymek, wiceprezes zarządu

Chias Brothers Europe

Chias Brothers Europe jest producentem i dostawcą wysokiej jakości produktów. Chcąc utrzymywać wysoką jakość w ramach organizacji, wybieramy też najlepsze dostępne narzędzia. Polecamy xSale jako niezawodne narzędzie dla e-commerce pomagające osiągać założone cele w rozwoju sprzedaży w internecie. Dzięki xSale oszczędzamy czas na zarządzanie asortymentem i z łatwością poszerzamy swoją ofertę. Zależy nam aby prezentowana oferta była zawsze aktualna i to ważne zadanie powierzone jest systemowi od Futuriti.

Filip Szofer - CHIAS

Expert-Kosmetyki

xSale przynosi korzyści w postaci zwrotu czasu. Automatyzacja czynności związanych ze sprzedażą minimalizuje ilość błędów oraz powoduje, że wszystko toczy się szybciej. To z kolei przekłada się na poszerzenie grona zadowolonych klientów. Zarządzenie sprzedażą z jednego miejsca na wielu platformach jest łatwiejsze i skuteczniejsze. Pełna kontrola nad przebiegiem całej ścieżki sprzedaży daje poczucie bezpieczeństwa. Skoro w tym sektorze wszystko jest opanowane, możemy pracować nad pozostałymi.

Adam Pierchała - Expert-Kosmetyki

Piotr Dworzański - QWERTY

Sterowanie z jednego miejsca całą ofertą, wszystkimi produktami w różnych kanałach sprzedaży, skróciło wiele procesów w naszej organizacji. Dzięki xSale oszczędzamy pieniądze i czas. Platforma automatycznie przekazuje zamówienia do systemu ERP, za pomocą jednego intuicyjnego panelu możemy zarządzać złożonym przebiegiem sprzedaży. xSale pomaga szybko i skutecznie wystawiać aukcje na poszczególnych platformach oraz realizować zamówienia. Takie podejście pozwala zminimalizować ilość błędów, a co za tym idzie, zyskać zaufanie i zadowolenie lojalnych klientów.

Piotr Dworzański QWERTY

POWERMAT

xSale ułatwia pracę. Automatyzacja pozwala szybciej i skuteczniej realizować czynności związane ze sprzedażą. Równocześnie dodajemy oferty na wszystkich kanałach, z których korzystamy. To bardzo skraca żmudny proces wystawiania produktów. Dodatkowo, zyskaliśmy pełną kontrolę nad przebiegiem realizacji zleceń od wdrożenia po finalizację. System eliminuje wiele błędów, klienci obsługiwani są w krótszym czasie, reklamacje wpływają rzadko. Cieszymy się, że decydowaliśmy się wdrożyć xSale w naszej firmie. Teraz mamy więcej czasu, przyjemniej się nam pracuje.

Powermat

Kej

Przed wdrożeniem Comarch OPTIMA korzystaliśmy z autorskiego programu, który w pewnym momencie przestał być dalej wspierany. Nie chciałem, by utrudniało to rozwój naszej firmy, dlatego też zdecydowałem się na wybór nowocześniejszego programu, pracującego już w środowisku Windows.

Kazimierz Stolarzewicz, właściciel KEJ

Nasi klienci doceniają naszą pracę, zyski czerpiemy wspólnie

Warto być otwartym na współczesne rozwiązania. Studium wybranych przypadków jest na to dowodem. Niewielkim kosztem i minimalnym nakładem pracy można wdrożyć zmiany, które wynoszą firmę na wyższy poziom. Korzyści przychodzą szybko i są jasno odczuwalne. Dziękujemy za wspólne działania.

SUCCESS STORY – KEJ

Dzięki Comarch OPT!MA mamy dużo większą kontrolę nad naszą firmą

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KEJ S.C. rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2001 roku. Firma zajmuje się produkcją wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych i gumy oraz konfekcjonowaniem olejków eterycznych, wykorzystywanych w aromaterapii. Wyroby PPHU KEJ S.C. znajdują odbiorców na terenie całego kraju i poza jego granicami. W okresie dotychczasowej działalności firma zdobyła sobie uznanie i miejsce na polskim rynku wyrobów medycznych. PPHU KEJ S.C. od momentu powstania jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

Wyzwania

Poprzedni wykorzystywany przez nas program był autorskim, dedykowanym pod nasze potrzeby. Niestety nie miał on dalszych perspektyw rozwoju – pracował tylko i wyłącznie w środowisku DOS, nie było również możliwości zamawiania dodatkowych funkcji. Szukaliśmy więc systemu, który nie tylko zastąpi poprzedni system, ale także będzie bardziej nowoczesny i otwarty na rozbudowę

Chciałem, by w systemie mogło pracować równocześnie wiele osób. Istotna była dla mnie także możliwość szybkiego dostępu do informacji oraz mechanizm analiz i raportów.

Dużym wyzwaniem dla nowego oprogramowania było także to, że jesteśmy firmą działającą w branży medycznej i w związku z tym obowiązują nas skomplikowane procedury.

Rozwiązanie

Zdecydowaliśmy się na system Comarch OPT!MA, ponieważ już po prezentacji jego możliwości wiedzieliśmy, że posiada właśnie takie funkcje, jakich nam potrzeba, a przy tym – jest programem dużo bardziej nowoczesnym, działającym w środowisku Windows.

Program dostarczyła nam i wdrożyła firma ALPOL – rozwiązania IT, Złoty Partner Comarch. Wszystkie prace, związane z wdrożeniem, przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Specjaliści ALPOL – rozwiązania IT dopasowali system do naszych wymagań, a także zaprojektowali dla nas dodatkowe opcje, dostosowane do specyfiki naszej pracy.

Obecnie wykorzystujemy siedem modułów Comarch OPT!MA na sześciu stanowiskach komputerowych:
• Analizy
• CRM
• Handel
• Kasa/Bank
• Księga podatkowa
• Płace i Kadry
• Środki trwałe

Efekty

Pracujemy z Comarch OPT!MA już 5 lat. W tym czasie zdążyłem się przekonać, że był to dobry wybór. Najważniejsze jest dla mnie to, że system daje mi dużo większą kontrolę nad tym, co dzieje się w mojej firmie. Program jest w pełni zintegrowany, dzięki czemu wszystkie dane są w jednym miejscu i łatwo do nich dotrzeć, nie ma też potrzeby wielokrotnego wprowadzania do systemu tych samych informacji. Na bieżąco korzystam z możliwości tworzenia analiz i raportów, ponieważ są one dla mnie świetnym źródłem informacji o firmie.

System ułatwia też wszelkiego rodzaju sprawozdawczość – nie musimy już np. drukować danych i ponownie ręcznie wprowadzać ich do arkusza kalkulacyjnego, by stworzyć zestawienie. To naprawdę duża oszczędność czasu. Dzięki mechanizmowi, który wykonuje to automatycznie, tworzenie zestawień danych zajmuje moim pracownikom pięciokrotnie mniejszą ilość czasu. Dużą zaletą programu jest też możliwość zdalnego dostępu do danych.

Polecam Comarch OPT!MA jako doskonały program do prowadzenia małej firmy.

Kazimierz Stolarzewicz, Właściciel firmy KEJ

logo-FUTURITI.png

Nowoczesne systemy IT dla leaderów eCommerce

Rozwiązania Futuriti służą eCommerce w szybkim i efektywnym kosztowo realizowaniu zamówień. Unikalne funkcje i technologie wypracowane w laboratorium R&D pomagają ich użytkownikom uzyskać przewagę nad konkurencją i ułatwiają szybki rozwój firm.

XSale_w-1.png

Sprzedaż internetowa

Automatyzacja i zarządzanie
sprzedażą online

WMS_logo

System WMS

Zarządzanie ruchem produktów
w magazynach wysokiego składowania

Jesteśmy również Złotym Partnerem Comarch. Pomagamy naszym Klientom wdrażać systemy ERP w ich firmach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.