Projekty Unijne

Projekty, które realizujemy w celu podniesienia naszej konkurencyjności oraz dostarczenia naszym klientom najlepszych rozwiązań na rynku.

POIR.01.01.01-00-0810/19

Tytuł projektu

„Opracowanie i implementacja adaptatywnych algorytmów AI podejmujących masowo decyzje gospodarcze w czasie rzeczywistym przez średnie i duże firmy eCommerce” o nr POIR.01.01.01-00-0810/19 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa Działanie Projekty B+R przedsiębiorstw Poddziałanie Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa.

Wartość projektu

3 300 657.48 PLN

Dofinansowanie ze środków unijnych:

2 410 023.92 PLN

Data realizacji

1.04.2020 – 31.05.2022

Cel projektu

Celem projektu jest opracowanie i implementacja adaptatywnych algorytmów AI podejmujących masowo decyzje gospodarcze w czasie rzeczywistym przez średnie i duże firmy eCommerce.Oczekiwane rezultaty projektu będą stanowiły zarówno innowację produktową (od strony wykonawcy) jak i umożliwią uzyskanie innowacji procesowej od strony przyszłego klienta. Wypracowane w trakcie realizacji projektu algorytmy będą bazą pod funkcjonalności w systemie xSale, które nie są w ogóle dostępne obecnie na rynku (jak automatyczna weryfikacja działań automatycznych) lub są istotnym ulepszeniem istniejących jak automatyczne flagowanie zamówień, automatycznego sterowania ceną i dostępnością w oparciu o samodostosowujący się algorytm sztucznej inteligencji czy algorytmy sztucznej inteligencji samodzielnie rozpoznający produkty tożsame ale jednocześnie nie mające wspólnego zgodnego identyfikatora. Wprowadzenie ww. innowacji produktowej spowoduje w firmach wykorzystujących je istotną innowację procesową. Projekt zostanie zrealizowany w 4 etapach podzielonych na badania przemysłowe oraz prace rozwojowe. Rezultatem projektu jest stworzenie nowych lub bardziej wydajnych algorytmów do zastosowania w ecommerce w oparciu o nowe techniki np. adaptacyjny wybór modelu wytrenowanego przez sztuczną inteligencję (AI) wraz z napływem dodatkowych informacji o badanym przedmiocie. Dzięki temu projekt pozwoli na wykorzystanie zebranej wiedzy teoretycznej w praktycznych zastosowaniach, a jego efektem będzie powstanie innowacyjnych rozwiązań oraz technologii.

107/2022/73.POIR.64

Tytuł projektu

"Własność intelektualna w Twojej firmie

Zapytania ofertowe i przetargi

Zakup sprzętu IT

Zapytanie ofertowe nr 5
Zapytanie ofertowe nr 5 (poprawiony)
Zawiadomienie o wyborze

Zakup sprzętu IT

Zapytanie ofertowe nr 4
Zapytanie ofertowe nr 4 (poprawiony)
Zawiadomienie o wyborze

Dzierżawa serwerów dedykowanych

Zapytanie ofertowe nr 3
Zawiadomienie o wyborze

Zakup sprzętu IT

Zapytanie ofertowe nr 2
Zawiadomienie o wyborze

Najem powierzchni laboratoryjnej

Zapytanie ofertowe nr 1
Załącznik nr 2 – oświadczenie
Zawiadomienie o wyborze
logo-FUTURITI.png

Nowoczesne systemy IT dla leaderów eCommerce

Rozwiązania Futuriti służą eCommerce w szybkim i efektywnym kosztowo realizowaniu zamówień. Unikalne funkcje i technologie wypracowane w laboratorium R&D pomagają ich użytkownikom uzyskać przewagę nad konkurencją i ułatwiają szybki rozwój firm.

XSale_w-1.png

Sprzedaż internetowa

Automatyzacja i zarządzanie
sprzedażą online

WMS_logo

System WMS

Zarządzanie ruchem produktów
w magazynach wysokiego składowania

Jesteśmy również Złotym Partnerem Comarch. Pomagamy naszym Klientom wdrażać systemy ERP w ich firmach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.