Dołącz do naszej ekipy Futuriti

Naszą firmę tworzą ludzie. Dzięki zaangażowaniu i talentom naszych pracowników doszliśmy tam, gdzie chcieliśmy być. Zdolnym zespołom zawdzięczamy portfolio wysokiej jakości produktów. Wiedza i doświadczenie specjalistów Futuriti przekładają się na korzyści, które doceniają klienci. Otwartość i chęć rozwoju pozwalają nam wychodzić ponad to, co znamy.

Dlaczego warto z nami pracować?

Poznaj nasze atuty, wartości, historię i doświadczenie. W naszej firmie pracują fajni ludzie, którzy tworzą dobrą atmosferę.

Przyjazne nastawienie sprzyja wymianie wiedzy, czerpanie z cudzych doświadczeń służy rozwojowi zawodowemu i osobistemu. Członkowie zespołów sami decydują jaką drogę wybrać, by osiągnąć cel. Nasza organizacja ma płaską strukturę, każdy jest odpowiedzialny za to, co robi

Pracuj jak lubisz

Zdalnie, hybrydowo lub w biurze

Poważnie traktujemy potrzeby naszych pracowników. Liczymy się z ich przyzwyczajeniami. Każdy ma wpływ na wybór narzędzi, technologii lub sposobu działania z klientami.

Ważne są efekty, wybór środków, które prowadzą do celu jest indywidualny.

Pracujemy zdalnie, hybrydowo lub stacjonarnie w biurze w Krakowie i Gdyni. To jaka jest lokalizacja danych osób, zależy od tego czym się zajmują.

Stabilność zatrudnienia

Jako organizacja biznesowa osiągnęliśmy optymalny punkt. Jesteśmy średniej wielkości firmą o ugruntowanej pozycji. Wypracowaliśmy najkorzystniejszą dla nas strukturę pracy.

Uporządkowana architektura zespołów oraz produktów sprawia, że wszystko toczy się właściwym rytmem. Taki system daje poczucie pewności i stabilności zatrudnienia. Układ nie jest ciasny, każdy ma swoją przestrzeń do zagospodarowania.

Pewny pracodawca

Ambitne projekty

Najnowsze
technologie

Codziennie realizujemy zadania, które nie pozwalają nam stać w jednym miejscu. Ambitne zlecenia rozwijają nas oraz naszych klientów. Dostarczamy produkty dla znanych marek. Tworzymy i wspieramy skomplikowane, innowacyjne systemy.

Korzystamy z najnowszych technologii IT. Wewnętrzny system zarządzania jest współczesny, skuteczny i otwarty na potrzeby pracowników. Pielęgnujemy innowacje.

Twoje
wdrożenie

Zależy nam, by od początku każdy czuł się u nas dobrze. Gdy rozpoczynasz pracę, otrzymujesz pomoc całego zespołu Futuriti.

Wraz z przełożonym zadbasz o swoje wdrożenie, obierzecie ścieżkę rozwoju i opracujecie kierunek działań najkorzystniejszy dla obu stron. Inicjatywna pozostaje po Twojej stronie.

Przyjazny start

Wymierne korzyści

Program
benefitów

Naszym pracownikom zapewniamy dobre wynagrodzenie, premie i prowizje. Dodatkową korzyść stanowią benefity: karta multisport z możliwością włączenia osoby towarzyszącej, dedykowane miejsce parkingowe, pakiety medyczne indywidualne lub rodzinne.

Doceniamy zaangażowanie, dbamy o motywację ludzi, którzy tworzą nasz zespół.

Ciągły
rozwój

Jesteśmy fanami nowych technologii, to obszar naszej specjalizacji i rozwoju. Zdajemy sobie jednak sprawę, że produkty, które u nas powstają nie są celem samym w sobie lecz środkiem do skutecznego osiągania założeń.

Nasi pracownicy rozumieją potrzeby klientów, są otwarci na wymagania rynku, rozwijają się wraz z postępem branży.

Cały czas do przodu

Aktualne oferty pracy

Futuriti to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Znajomości, przyjaźnie i relacje, które tworzymy na co dzień, wpływają na unikalną atmosferę, która rok w rok jest wskazywana przez naszych pracowników jako ogromna wartość Futuriti. Lubimy ze sobą współpracować. Dołącz do nas.

Czy dobrze do nas pasujesz?

Opowiedz na poniższe pytania, by dowiedzieć się czy pasujesz do naszego zespołu.

Lubisz wyzwania?

Tworzymy, modyfikujemy i wspieramy oprogramowanie, rozwiązując skomplikowane problemy dużych i małych firm. Nie jest to proste, ale efekty są satysfakcjonujące.

Jesteś samodzielny?

Pracując u nas otrzymujesz swobodę działania. Sam dobierasz narzędzia pracy najlepsze dla siebie i bierzesz odpowiedzialność za przebieg procesu tworzenia. Rozliczamy tylko efekty.

Motywują Cię ambitne cele?

Dla nas liczą się wyniki. Najważniejsze jest efektywne dotarcie do końcowego celu. Doceniamy innowacyjne podejście do nowych i znanych tematów.

logo-FUTURITI.png

Nowoczesne systemy IT dla leaderów eCommerce

Rozwiązania Futuriti służą eCommerce w szybkim i efektywnym kosztowo realizowaniu zamówień. Unikalne funkcje i technologie wypracowane w laboratorium R&D pomagają ich użytkownikom uzyskać przewagę nad konkurencją i ułatwiają szybki rozwój firm.

XSale_w-1.png

Sprzedaż internetowa

Automatyzacja i zarządzanie
sprzedażą online

WMS_logo

System WMS

Zarządzanie ruchem produktów
w magazynach wysokiego składowania

Jesteśmy również Złotym Partnerem Comarch. Pomagamy naszym Klientom wdrażać systemy ERP w ich firmach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.