Jesteśmy producentem i integratorem oprogramowania. Pracujemy z różnymi firmami w tym znanymi międzynarodowymi korporacjami. Nasze produkty (sprzedawane przez nas i sieć partnerów Futuriti) działają w całej Polsce i nie tylko. Pracując z nami rozwiniesz swoje umiejętności i uzyskasz olbrzymie doświadczenie.

Wspólnie budujemy zgrany zespół, który odnosi sukcesy. Nasza codzienność to wyzwania, i w tym czujemy się najlepiej.

Nasze rozwiązania pomagają stabilnie sprzedawać w cyklu 24/7 katalog kilkudziesięciu tysięcy towarów w 14 krajach, na wielu platformach eCommerce, a następnie w kilka minut odnaleźć i zapakować towar z pomiędzy kilkuset lokalizacji magazynowych, aby w 2 dni dotarł na drugi kraniec Europy albo do USA.

Nasz sposób się sprawdza – rozwijamy się 2x szybciej niż pozostali. Nasze produkty i usługi dobrze się sprzedają. Jesteśmy notowani w rankingu Computerworld TOP 200 – największych firm IT w Polsce, co roku na wyższym miejscu.

Czy wiesz, że Futuriti xSale to najlepsza platforma do automatyzacji eCommerce w Polsce, a co 500 produkt jest wystawiony na Allegro właśnie przez nią?

Czy wiesz, że Futuriti WMS to najlepszy system WMS współpracujący z Comarch ERP XL i Optima? Jeden z wielu naszych klientów realizuje dzięki niemu każdego dnia ponad 3-y tysiące zamówień. Żaden inny system WMS (w tym Comarchu-u) nie obsługuje firmy z Comarch ERP o większej ilości wydawanych paczek dziennie.

Jak się z nami pracuje?

Nasza codzienność to ambitne zadania, dzięki którym rozwijają się nasi klienci i my. Pracujemy ze znanymi markami, o których czytasz w gazetach. Będziesz zaskoczony, jak rozbudowane i skomplikowane są systemy, które tworzymy i którymi się opiekujemy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@futuriti.pl.

Rozwijaj się w FUTURITI!