Tworzymy zaplecze dla ecommerce oraz logistyki magazynowej

Specjalizujemy się w skalowalnym oprogramowaniu SaaS i transformacjach cyfrowych. Jesteśmy producentem złożonego oprogramowania do automatyzacji sprzedaży ecommerce oraz poprawy wydajności logistyki magazynowej.

Nasza misja

Pomagamy przedsiębiorcom osiągać ich cel

Chcemy być odczuwalnym wsparciem dla naszych Klientów. Naszą misją jest budowanie partnerskich relacji opartych o szczerą komunikację. Doradzamy i proponujemy rozwiązania, które przynoszą realne korzyści dla Twojego biznesu. Zależy nam, by pieniądze zainwestowane w nasze oprogramowanie, zwróciły się w postaci wzrostu wydajności, zysków i oszczędności czasu. Ograniczysz koszty nie obniżając jakości oferowanych usług i wewnętrznych warunków pracy. Jesteśmy częścią Twojego biznesu. Nasz sukces istnieje tylko wtedy, gdy Ty odnosisz sukcesy

Nasi Klienci są naszymi partnerami.

Nasze wartości i mocne strony

To, co doceniają nasi partnerzy.

Jesteśmy dojrzałą firmą, posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Potrafimy budować długotrwałe relacje biznesowe.

Natychmiastowo reagujemy na ewentualne problemy.

Nasz zespół techniczny stanowią doświadczeni, komunikatywni ludzie.

Wiemy jak tworzyć skalowalne oprogramowanie.

Oprogramowanie

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Nasze oprogramowanie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem, zapewniając przy tym dużą elastyczność i możliwość rozwoju zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Na specjalne zamówienie tworzymy dedykowane, innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych partnerów.

Wysokie kwalifikacje

Posiadamy stały zespół fachowców. Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy możliwość ciągłego rozwoju. Kompetentni specjaliści potrafią sprostać trudnym zadaniom.

Doświadczenie w niwelowaniu problemów, zapewnia naszym partnerom szybkie i skuteczne wsparcie w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych.

Jakość

Nasza historia

Obecnie

Obsługujemy ponad 1500 klientów!

2023

Gazele Biznesu 2022

Kolejny rok z rzędu jesteśmy laureatem nagrody Gezele Biznesu

grudzień, 2022

Futuriti Oddział w Gdyni

Otworzyliśmy oddział w Gdyni aby być bliżej klientów w północnej części Polski.

grudzień, 2022

Spółka akcyjna i program ESOP

Jesteśmy Spółką Akcyjną, uruchomiliśmy program ESOP czyli nasi pracownicy mają prawa do akcji i zarabiają ekstra na wzroście wartości spółki, na który mają duży wpływ.

styczeń, 2022

Laboratorium Ai - sztucznej inteligencji

Otwieramy laboratorium sztucznej inteligencji dzięki wsparciu projektu unijnego. W laboratorium zostaną opracowane innowacyjne algorytmy Ai dla eCommerce, które będą udostępnione w xSale.ai

Kwiecień 2020

Futuriti WMS

Pierwszy klient rozpoczął prace na nowym systemie Futuriti WMS. Wdrożenie owocuje referencjami, w których klient podkreśla 200% wzrost wydajności pracy magazynu.

Kwiecień 2018

xSale.ai

Na bazie wielu projektów dla znanych międzynarodowych klientów, po 2-ch lata pracy – premierę ma Futuriti xSale, nasza kompleksową platforma SaaS (chmurowa) integrującą wszystkie platformy eCommerce, sklepy internetowe i wiele systemów ERP. Atuty to wbudowana sztuczna inteligencja, bardzo duża automatyzacja i silnik procesów.

Sierpień 2017

4Hero CRM i praca grupowa

Uruchamiamy produkcyjną wersję CRM 4Hero oferując przedsiębiorcom idealne narzędzie do zarządzania pracą grupową oraz pracą działu handlowego.

Maj 2014

VPS365.eu

Rozpoczynamy świadczenie usługi prywatnej chmury VPS365. Udostępnienia serwerów na platformie Windows wraz z kompletnym środowiskiem IT dla przedsiębiorców, którzy kłopoty związane z infrastrukturą IT chcą mieć z głowy. Prywatna chmura VPS365 jest dedykowana dla systemów Comarch ERP.

Kwiecień 2012

Partner Microsoft

Rozszerzamy nasze porfolio i kompetencje, podpisujemy umowę partnerską z Microsoft.

Kwiecień 2011

Złoty Partner Comarch!

Nasze sukcesy, najwyższa jakość obsługi klientów oraz kompetencje serwisowe i programistyczne zostają wyróżnione przez Comarch. Otrzymujemy tytuł Złotego Partnera Comarch, a klienci pewność, że zostaną obsłużeni w najlepszy możliwy sposób.

Styczeń 2011

Autoryzacja Comarch ERP ALTUM

Zostajemy zaproszeni przez Comarch do nowo tworzonej, elitarnej grupy firm wdrażających nową platformę Comarch ALTUM. Jesteśmy jedyną firmą z Małopolski, która spełnia niezbędne wymagania. Jako pierwsi w Polsce uruchamiamy działającą instalacje ALTUM i otrzymujemy od zadowolonych klientów referencje!

Czerwiec 2009

Srebrny Partner Comarch

Nasze osiągnięcia i skuteczność zostają zauważone i docenione przez Comarch. Jesteśmy wyróżnieni statusem Srebrnego Partnera Comarch.

2008

Autoryzacja COMARCH ERP XL

Zrealizowaliśmy cykl szkoleń i egzaminów uprawniających nas do wdrażania i serwisowania najczęściej wybieranego w Polsce systemu dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Comarch ERP XL umożliwia organizacjom, które go wdrażają uzyskać skokowe zwiększenie produktywności.

Styczeń 2007

Autoryzacja Comarch ERP OPTIMA

Uzykaliśmy autoryzację najlepszego systemu dla małych i średnich firm. Nieprzerwanie rozwijany system usprawnia działanie kolejnych firm.

2004

Autoryzacja CDN-Comarch

Rozpoczynamy działalność od autoryzacji w Comarch S.A.

2003

Dziś tworzymy przyszłość naszej branży.

Ciągła praca nad doskonaleniem produktów i usług napędza rozwój całej branży. Staramy się być zawsze o krok przed konkurencją. Naszą ambicją jest wyznaczanie rynkowych standardów. Chcemy, by rozwiązania, które oferujemy przynosiły naszym partnerom coraz większe zyski.

logo-FUTURITI.png

Nowoczesne systemy IT dla leaderów eCommerce

Rozwiązania Futuriti służą eCommerce w szybkim i efektywnym kosztowo realizowaniu zamówień. Unikalne funkcje i technologie wypracowane w laboratorium R&D pomagają ich użytkownikom uzyskać przewagę nad konkurencją i ułatwiają szybki rozwój firm.

XSale_w-1.png

Sprzedaż internetowa

Automatyzacja i zarządzanie
sprzedażą online

WMS_logo

System WMS

Zarządzanie ruchem produktów
w magazynach wysokiego składowania

Jesteśmy również Złotym Partnerem Comarch. Pomagamy naszym Klientom wdrażać systemy ERP w ich firmach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.