Co robimy?

Jesteśmy producentem oprogramowania. Robimy to co lubimy: tworzymy zaawansowane technologicznie, o dużej skali działania – systemy IT, oraz wdrażamy, serwisujemy, rozwijamy i integrujemy systemy Comarch ERP – i jesteśmy w tym bardzo dobrzy. Od 2003 roku oferujemy nasze kompleksowe rozwiązania informatyczne (produkty i usługi) dla przedsiębiorstw (B2B). Jako Złoty Partner Comarch zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości obsługę na wszystkich etapach współpracy. Wśród naszych klientów jest już ponad 1000 firm i organizacji, reprezentujących różne branże.

Nasza misja:

POMAGAĆ PRZEDSIĘBIORCOM OSIĄGAĆ ICH CEL

Sukces osiągnięty przez naszego Klienta stanowi dowód efektywności naszej pracy. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań są osiągane przez naszych klientów, coraz lepsze wyniki. Wielu z naszych klientów jest wyróżnianych m. in. w takich rankingach jak Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa.

Oferujemy partnerskie warunki współpracy, skupiając się na osiągnięciu celu Klienta. Aby zapewnić naszym partnerom optymalne rozwiązania informatyczne, umożliwiające sprawne i skuteczne zarządzanie firmą bądź organizacją, stale rozwijamy naszą kompleksową ofertę. Dbamy o stabilne i długotrwałe relacje biznesowe.

Zwracamy szczególną uwagę na utrzymywanie najwyższego poziomu jakości oferowanych usług. Potwierdzeniem tego są opinie naszych Klientów – posiadamy najwięcej referencji wśród wszystkich Partnerów Comarch, oferujących swoje usługi w Małopolsce.

Sprawdź nasze referencje!

Nasze oprogramowanie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem, zapewniając przy tym dużą elastyczność i możliwość rozwoju zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Na specjalne zamówienie tworzymy dedykowane, innowacyjne rozwiązania, dostosowane do potrzeb naszych partnerów.

Dbamy o regularne podnoszenie kompetencji naszych pracowników, co pozwala nam mieć pewność, że sprawdzą się oni nawet w najtrudniejszych zadaniach. Nasi konsultanci, specjaliści i eksperci posiadają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, dzięki czemu mogą zapewnić profesjonalne, skuteczne i terminowe zespoły serwisu.

Jako nieustannie rozwijająca się, średniej wielkości firm –  znajdujemy się w optymalnym punkcie zapewniającym wysoką wydajność, co jest olbrzymim atutem dla naszych klientów. Nasza struktura, kilkunastoletnie doświadczenie oraz moce przerobowe gwarantują stabilność i wysokie kompetencje do realizacji ambitnych projektów. Zachowujemy jednocześnie wysoką elastyczność i jesteśmy blisko klientów.

Zobacz naszą ofertę!
+0
Udanych wdrożeń systemów ERP
0
Lat doświadczenia
0
Najlepsze systemy ERP w Polsce
0%
Zadowolonych klientów
Comarch ERP XL

1 miejsce w Małopolsce we wdrożeniach Comarch ERP XL

Comarch ERP Optima

2 miejsce w Małopolsce we wdrożeniach Comarch ERP Optima

Computerworld Top 200

Jesteśmy notowani w TOP200 Computerworld

Nasza historia