Nasi Klienci przekonali się na własnym przykładzie, że dzięki wdrażanemu przez nas oprogramowaniu do zarządzania firmą ich przedsiębiorstwa szybciej osiągają sukces.

To właśnie takie historie sukcesu, opowiedziane przez naszych Klientów, dają nam satysfakcję z wykonanej pracy i motywują do jeszcze większych wysiłków.

Wybrane historie sukcesu:

Darkomp – historia sukcesu

Jeszcze przed rozpoczęciem działalności zdecydowaliśmy o tym, że chcemy być firmą nowoczesną, otwartą na innowacje. Postanowiliśmy więc, że będziemy pracować na systemie, który ułatwi nam zintegrowane zarządzanie firmą i da możliwość rozwoju.

Mariusz Badoń, dyrektor
Darkomp
darkomp.eu

Zobacz historię sukcesu!

Kej – historia sukcesu

Przed wdrożeniem Comarch OPTIMA korzystaliśmy z autorskiego programu, który w pewnym momencie przestał być dalej wspierany. Nie chciałem, by utrudniało to rozwój naszej firmy, dlatego też zdecydowałem się na wybór nowocześniejszego programu, pracującego już w środowisku Windows.

Kazimierz Stolarzewicz, właściciel
KEJ
kej.pl

Zobacz historię sukcesu!

A&G Invest – historia sukcesu

Zanim zdecydowałyśmy się na założenie własnej firmy, zdobywałyśmy doświadczenie w innych biurach rachunkowych, w których pracowałyśmy na programie Comarch KLASYKA. Muszę przyznać, że miałam bardzo pozytywne doświadczenia z tym oprogramowaniem. Gdy zakładałam więc firmę A&G Invest oczywiste dla mnie było to, że do obsługi swoich klientów wybiorę system Comarch.

Grażyna Cnotliwy, właściciel
Biuro Rachunkowe A&G Invest
ag-invest.pl

Zobacz historię sukcesu!

Zysk – historia sukcesu

Już na samym początku działalności mojej firmy podjęłam decyzję o zakupie zintegrowanego oprogramowania do obsługi biur rachunkowych, który usprawni naszą pracę. Zaufałam wiedzy i doświadczeniu specjalistów ALPOL – rozwiązania IT, Złotego Partnera Comarch i zdecydowałam się na polecany przez nich system Comarch OPT!MA. Dziś wiem, że był to dobry wybór.

Joanna Kordula, właściciel
Biuro Rachunkowe Zysk

Zobacz historię sukcesu!
WMS dostarczony przez FUTURITI Sp. z o. o. zapewnia nam stabilniejszą pracę i wyższą wydajność działania niż wykorzystywane do tej pory narzędzia WMS.
Polecamy firmę FUTURITI jako jedynego Partnera, któremu powierzylibyśmy drugi raz zmianę i rozbudowę naszego systemu.
Radosław Stasiak, wiceprezes zarządu, morele.net
„(...) firma FUTURITI wdrożyła w naszym przedsiębiorstwie autorski Silnik Procesów automatyzujący sprzedaż internetową, pozwalając tym samym oszczędzić mnóstwo czasu w procesie przygotowania zamówień do wysyłki.
Paweł Kneblewski, właściciel, Majstero
Firma FUTURITI dostarczyła nam nowoczesnych, strategicznych rozwiązań biznesowych, które pomogły nam zwiększyć przychody i udział w rynku, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych. Z całym przekonaniem, polecamy FUTURITI Sp. z o. o. jako profesjonalnego i kompetentnego partnera.
Damian Chwiejczak, Dyrektor Zarządzający, emultimax.pl
Z przyjemnością polecamy FUTURITI Sp. z o. o. wraz z dedykowanymi rozszerzeniami FUTURITI do obsługi dużych firm e-commerce.
Kamil Bobka, Dyrektor, Yessport
Dzięki wdrożeniu systemu Comarch ERP Optima wraz z dodatkami firmy FUTURITI Sp. z o. o. jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować sprzedaż naszych produktów w sklepie internetowym i na Allegro.
Paweł Podraza, oponyturbo.pl
Dzięki firmie FUTURITI Sp. z o. o. posiadamy rozwiązanie pozwalające na nadzorowanie całości działań firmowych, co w znacznym stopniu usprawnia zarządzanie procesem sprzedaży naszych wyrobów.
Małgorzata Mardyła, Jania

Zależy nam na opinii każdego Klienta. Pozytywne referencje za wdrożenia systemów xSale, 4Hero CRMComarch ERP OPTIMA, Comarch ERP XL, tworzenie dedykowanych rozszerzeń funkcjonalnych oraz usługi serwisu i utrzymania są dla nas gwarancją dobrze wykonanej pracy. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas największa motywacja do poszerzania swoich kwalifikacji i ciągłego polepszania jakości naszych usług.

Obsługujemy już ponad 800 podmiotów z obszaru całego kraju.

Za wdrożenia Comarch OPTIMA oraz Comarch ALTUM otrzymaliśmy najwięcej referencji w Małopolsce. Przekonaj się, dlaczego!