Wiedza jest kluczem do przetrwania oraz wyskalowania biznesu – zwłaszcza w obecnym, dynamicznie rozwijającym się środowisku. Im więcej aspektów mierzysz, tym więcej z nich możesz zoptymalizować.

W trosce o Twój magazyn, zespół Futuriti przygotował zestaw wskaźników efektywności, które pomogą Ci zoptymalizować pracę magazynu, usprawnić pracę i zredukować koszty.

W checkliście znajdziesz:
  • 7 modułów ze wskaźnikami: Ewidencja, Przyjęcie i wydanie towaru, Bezpieczeństwo i ciągłość pracy, Statystyki pracownika, Dostawy, Wydania i przesunięcia wewnątrzmagazynowe, Wykorzystanie przestrzeni
  • 30 nieoczywiste KPIe, które zweryfikują, czy aby na pewno mierzysz wszystko to, co powinieneś
  • Definicje poszczególnych mierników, sposób obliczania oraz ich funkcja w biznesie

Aby pobrać checklistę i lepiej zoptymalizować procesy magazynowe zapisz się do naszego branżowego newslettera.

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową od Futuriti Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Józefa Babińskiego 69. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z art. 6 ust. 1. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.